HAKKIMIZDA

Her Sektöre Özel Platform Projeleri ve Profesyonel Web Çalışmaları ile Kodifix Bilişim Hizmetleri Alıştığınız Yazılım Ofislerinin Dışında Sizlere Özel Hizmetler Sunuyor.

Web Tasarım ve Yazılım

Kodifix Bilişim Hizmetleri 2011 yılında hizmet vermeye başlamış bir yazılım firmasıdır.
Türkiye genelinde bir çok çalışmaya imza atan Kodifix son iki senedir yurt dışına da hizmet vermeye başlamış ve sürekli kendini yenilemesiyle kurumlar tarafından kabul görmüştür.
Kodifix standart web çalışmları haricinde size sektörünüzde daha iyi bir noktaya gelme imkanı sağlıyor. Her sektöre özel yazılım ve platform projelerine kayıt olduğunuz takirde ürünlerinizi tanıtabilecek ve satabilecek yeni bir ortam bulmuş olursunuz.

Responsive web çalışmaları sayesinde web siteniz telefon ve tablete özel olarak dizayn edilir. Bir çok büyük firmada dahi olmayan bu özellik sayesinde firmanız olduğundan çok daha büyük bir noktada kendini hissettirir. Responsive web çalışması sayesinde ek bir mobil uygulmaya ihtiyaç duymazsınız. Bu çalışma için kodifix sizden ayrıca bir ücret talep etmez.
Kodifix Bilişim Hizmetleri ayrıca sizlere turnike hizmeti de sunmaktadır. Hürsoft İstanbul anabayiliği ile her türlü kartlı ve parmak izli geçiş sistemi Kodifix güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.